Lidl

Paderborna, Vācija

Lidl

Uzņēmums “Lidl” ir pasaulē otrs lielākais zemo cenu mazumtirgotājs. 26 Eiropas valstīs darbojas aptuveni 10 000 tā filiāles. Loģistikas centru Paderbornā izmanto kā centrālo noliktavu, lai piegādātu ikdienas patēriņa preces tuvumā esošajām tirdzniecības vietām. Loģistikas telpām ir pievienota divstāvu biroju ēka, kurā atrodas administrācija un noliktavas pārvaldības nodaļa. Projektu īstenojām, izmantojot sienu paneļu sistēmu ar minerālvates izolācijas kodolu un redzamiem stiprinājumiem. Krāsas saskaņojām ar uzņēmuma korporatīvo dizainu, lai panāktu izcilu efektu.

Efektīva un ātra darba norise bija izšķiroša un nodrošināja šā projekta panākumus.

“Lidl” izvirza augstas prasības savu pakalpojumu kvalitātei un vizuālajam tēlam, un tas izpaudās arī mūsu sadarbībā. Esam ieguvuši uzticamu sadarbības partneri. Mums ļoti īsā laikā bija jāīsteno loģistikas centra uzbūve, kas atbilstu uzņēmuma korporatīvajiem kvalitātes standartiem.

Jaunā loģistikas centra dizainā uzsvērām vienkāršību apvienojumā ar efektivitāti. Izmantojot sienu paneļu KS1150 FR un KS1150 TF sistēmu ar minerālvates un IPN izolācijas pildījumu, ēkā izveidojām tīras līnijas un atspoguļojām uzņēmuma korporatīvo identitāti. To īstenot palīdzēja daudzveidīgās mūsu sistēmu radošās iespējas – arī veidojot uzņēmuma “Lidl” korporatīvo dizainu atbilstīgajās krāsās.
Mūsu speciālisti visa projekta laikā cieši sadarbojās ar atbildīgajiem “Lidl” pārstāvjiem. Kopā mums izdevās sasniegt vislabākos rezultātus. Mūsu paneļu īsais montāžas laiks un ātrā piegāde palīdzēja īstenot kvalitatīvu un efektīvu projektu.

  • Vieta:Paderborna, Vācija
  • Uzbūvēšanas gads:2013
  • Izmantotās sistēmas:KS1150 FR MiWo, KS1150 TF IPN (PIR)
  • Krāsa:RAL 9006, RAL 7016
  • Apjoms:7000 m2