Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kas ir daudzslāņu paneļi/izolācijas paneļi?
Daudzslāņu paneļi ir kompozītmateriāls, kas sastāv no izolācijas pildījuma un divām ārējām loksnēm. Pildījums ir savienots ar loksnēm izmantojot līmi, kas piešķir panelim unikālus parametrus un izturību.

Kādās ēkās var izmantot izolācijas paneļus?
Daudzslāņu paneļus izmanto dažādu veidu ēkām: darbnīcām, garāžām, noliktavām, kā arī privātmājām. Daudzslāņu paneļu priekšrocības ir lieliskas izolācijas un ugunsdrošības īpašības, izmērs un vienkārša uzstādīšana.

Kā tiek uzstādīti daudzslāņu paneļi?
Daudzslāņu paneļi tiek piestiprināti pie konstrukcijām (balstiem vai sijām) izmantojot pašurbjošas vai pašvītņojošas skrūves.

Kad jānomaina jumta vai sienu izolācija?
Jumta elementu izturība galvenokārt ir atkarīga no ārējo metāla lokšņu izturības. Tās ir jāatjauno (jālako) ik pēc 20-30 gadiem. Krāsas izturība ir atkarīga no korozijas pakāpes, ko ietekmē krāsas veids un vides faktori.

Vai daudzslāņu paneļiem ir nepieciešama īpaša kopšana?
Nē, paneļiem parasti ir ilgs kalpošanas laiks. Nepieciešama tikai regulāra ēkas pārbaude un visparējā kopšana, ieskaitot paneļu tīrīšanu.

Vai es pats varu uzbūvēt sienu vai jumtu no daudzslāņu paneļiem?
Jā, projektam nepieciešamas tikai pamatzināšanas par būvniecības principiem. Mūsu tehniskais apkalpošanas centrs var jums palīdzēt ar visiem jautājumiem.

Kā demontēt elementus?
Paneļi ir jādemontē no ēkas. Tērauda loksnes ir jāatdala no pildījuma, jo šie elementi ir utilizējami atsevišķi.

Vai paneļi ir izturīgi pret laikapstākļiem?
Jā, mūsu paneļu savienotāji ir pārbaudīti attiecībā uz izturību pret ūdeni un dažādiem laikapstākļiem.

Kādas ir pieejamās paneļu krāsu opcijas?
Paneļi ir pieejami šādās standarta ārējās loksnes krāsās: Antracīta pelēka (RAL7016), vara bronzas (RAL8004), pelēki balta (RAL9002), alumīnija sudraba (RAL9006), sudraba tumša (RAL9007) un balta (RAL9010) krāsās. Daži produkti ir pieejami arī nestandarta krāsās. Lūdzu, sazinieties ar konsultantu par nestandarta krāsām. Iekšējās loksnes ir pieejamas pelēki baltā krāsā (RAL 9002).

Kāda ir atšķirība starp slēpto un redzamo stiprinājumu?
Paneļi ar slēpto un redzamo stiprinājumu atšķiras pēc uzstādīšanas tehnikas un gatavās konstrukcijas ārējā izskata. Piemēram, paneļiem ar ārējiem stiprinājumiem ir nepieciešamas garākas skrūves.

Kas ir PIR pildījums?
PIR ir poliizocianurāta putas – izolācijas materiāls, kas ir uzlabota poliuretāna versija.

Kas ir IPL pildījums?
IPL ir ekonomiska PIR putu versija.

Kas ir U vērtība?
U vērtība ir ēkas siltuma caurlaidība. To nosaka enerģijas daudzums (izteikts vatos), kas izplūst caur ēkas norobežojošajām konstrukcijām (logiem, durvīm, sienām, jumtiem utt.), attiecībā pret norobežojošo konstrukciju virsmas laukumu un temperatūras starpību abās pusēs. Jo mazāks ir U koeficients, jo mazāk siltuma tiek zaudēts un jo labāka ir izolācija. Tas ietekmē ēkas apkures izmaksas.

Kas ir B-S1, D0?
Tā ir klasifikācija, kas raksturo būvmateriālu reakciju uz uguni. B-S1, DO nozīmē neuzliesmojošu materiālu, kas izraisa zemu dūmu emisiju, nav degošu daļiņu ugunsgrēka laikā.

Kā es varu atrast vajadzīgo produktu?
Mūsu veikalā produkti ir sagrupēti pa kategorijām. Lūdzu, izmantojiet izvēlni, lai izvēlētos jūs interesējošos produktus un pievienotu tos savam grozam.

Ko darīt, ja nevaru atrast vajadzīgo produktu?
Ja neesat pārliecināts, vai mūsu produkti ir piemēroti jūsu projektam, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varam mēģināt atrast jums piemērotāko risinājumu.

Vai visi produkti ir pieejami noliktavā?
Nē, produkti ar norādi “”Pieejams pēc pasūtījuma”” tiks izgatavoti atbilstoši jūsu pasūtījuma specifikācijām.

Vai man ir jāreģistrējas, lai veiktu pirkumu?
Nē, reģistrācija nav nepieciešama. Tomēr vēlamies uzsvērt, ka reģistrācija padara iepirkšanos vēl ērtāku.

Vai varu saņemt palīdzību reģistrācijas vai pirkumu jautājumos?
Jā, protams! Sazinieties ar mums pa tālruni vai e-pastu.

Kā es varu apmaksāt savu pasūtījumu?
Pieejamās iespējas ir bankas pārskaitījums vai maksājums ar kredītkarti. Mājaslapā ir atrodams saraksts ar akceptētajām kredītkartēm.

Man ir jautājums par manam projektam nepieciešamajiem produktiem.
Lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni, izmantojot kontaktformu vai e-pastu, un mūsu konsultants jums palīdzēs.

Esmu veicis pasūtījumu, kādi ir nākamie procesa posmi?
Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar pasūtījuma informāciju, pasūtījuma numuru, pasūtīto produktu sarakstu, piegādes adresi un pasūtījuma cenu. Mēs sāksim apstrādāt jūsu pasūtījumu, tiklīdz būsim saņēmuši un pārbaudījuši maksājumu. Mūsu klientu apkalpošanas komanda sazināsies ar jums, ja būs nepieciešama papildu informācija vai lai vienotos par piegādi.

Kad mans pasūtījums būs gatavs nosūtīšanai?
Mēs sazināsimies ar jums, tiklīdz saņemsim noformēto pasūtījumu un precizēsim pasūtījuma izpildes laiku. Pasūtījuma izpildes laiks var atšķirties atkarībā no pasūtīto produktu veida un daudzuma, parasti tas aizņem aptuveni 2 nedēļas.

Kur var atrast veikala noteikumus?
Lūdzu, apmeklējiet mūsu “Noteikumu un nosacījumu” lapu vietnē https://e-kingspan.lv/veikala-noteikumi/.
Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, izmantojiet šo formu. Jo vairāk informācijas sniegsiet, jo vieglāk mums būs jums palīdzēt.

Jei turite kokių nors klausimų, prašome pasinaudoti kontaktine forma. Kuo išsamesnė informacija, tuo lengviau mums bus padėti.

Vai varu rēķināties ar konsultācijām par tehniskiem jautājumiem?
Jā, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu tehnisko konsultāciju, izmantojot veidlapu, e-pastu vai pa tālruni.

Vai jūs piedāvājat uzstādīšanas pakalpojumus?
Jā, mēs sadarbojamies ar uzstādīšanas uzņēmumiem, kas ir eksperti šajā jomā. Veicot pasūtījumu, lūdzu, norādiet, ka jums ir nepieciešams nodrošināt uzstādīšanas uzņēmuma pakalpojumus.

Kāda ir uzstādīšanas cena?
Uzstādīšanas pakalpojuma cena tiek noteikta individuāli, jo tā ir atkarīga no projekta veida un apjoma.

Vai varu rēķināties ar palīdzību, ja izvēlos veikt uzstādīšanu pats?
Jā, mēs sniedzam palīdzību saviem klientiem visos projekta īstenošanas posmos.

Vai es varu pats savākt savu pasūtījumu?
Jā, gatavu un apstiprinātu pasūtījumu varat savākt arī pašam. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai vienotos par saņemšanas datumu. Mūsu darbinieki veiks iekraušanu, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai mēs zinātu informāciju par jūsu transportlīdzekli.

Vai es varu saņemt palīdzību kravas automašīnas izkraušanā savā būvlaukumā?
Lūdzu, paziņojiet mums par to iepriekš, lai mēs varam mēģināt rast jums piemērotu risinājumu.

Vai jūs piedāvājat iegādāto preču piegādi?
Jā, par papildu samaksu mēs varam noorganizēt transportu. Mēs izmantojam uzticamus pārvadātājus par vislabākajām pieejamajām cenām.

Vai es varu atteikties no sava pasūtījuma?
Jā, no precēm bez norādes “Pieejams pēc pasūtījuma” privātpersonas drīkst atteikties līdz 14 dienām pēc piegādes, nosūtot mums veidlapu “Pasūtījuma atgriešana/maiņa”.

Vai es varu atteikties no produkta, kas izgatavots pēc pasūtījuma?
Ja preces tiek ražotas pēc īpaša pasūtījuma, bezmaksas atgriešana nav iespējama. Ja vēlaties atkāpties no līguma, lūdzu, nosūtiet mums veidlapu “Pasūtījuma atgriešana/maiņa”, un mēs centīsimies rast labāko risinājumu.

Vai es varu mainīt savu pasūtījumu tā izpildes laikā?
Ja maināt savu pasūtījumu, sazinieties ar mums pēc iespējas ātrāk, lai to apspriestu. Ja neesam sākuši jūsu pasūtījuma ražošanu, mēs centīsimies rast risinājumu, ja tas būs iespējams. Ja jūsu pasūtījums ir izgatavots un gatavs nosūtīšanai, to nevar mainīt.

Es pasūtīju preci ar piegādi, es saņēmu bojātu preci. Ko man darīt?
Lūdzu, nofotografējiet un aprakstiet defektu dokumentos, ko saņemat no transporta uzņēmuma. Lūdzu, sazinieties ar mums un ziņojiet par defektu, tiklīdz to atklājat.

Produkta kvalitāte neatbilst manām prasībām.
Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot veidlapu “Ziņot par problēmu”.

Vai jūs ražojat produktus, ko pārdodat?
Jā, mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze daudzslāņu paneļu un piederumu ražošanā.

Par interneta veikalu
Visi produkti ir pārbaudīti un sertificēti saskaņā ar Polijas noteiktajiem standartiem. Šis veikals tika izveidots, lai sniegtu mūsu klientiem iespēju iegādāties mūsu preces internetā.