Par mums

Kingspan SIA ir daļa no starptautiska koncerna Kingspan Group Ltd. kas darbojas vairāk nekā 70 valstīs visā pasaulē ar vairāk nekā 150 ražotnēm un nodarbina vairāk nekā 15 000 cilvēku. Kingspan vēsture aizsākās pagājušā gadsimta 60. gados, un no neliela ģimenes uzņēmuma Īrijā mēs esam kļuvuši par pasaules līderi energoefektīvas būvniecības jomā. Pateicoties ieguldījumiem pētniecībā un attīstībā, inovācijās un vides aizsardzībā, mēs izceļamies salīdzinājumā ar konkurentiem un šobrīd spējam būt pārmaiņu priekšgalā.

Polijā Kingspan pārstāv vairāki uzņēmumi, kas piedāvā dažādas produktu grupas, viena no tām ir Kingspan SIA ar ražotni Lipsko pilsētā (Mazovijas vojevodistē). Šeit mēs ražojam izolācijas daudzslāņu paneļus, fasāžu sistēmas, durvis un aukstumiekārtu kameras. Mēs pastāvīgi uzlabojam un paplašinām savu produktu un pakalpojumu klāstu, sadarbojoties ar klientiem un reaģējot uz arhitektu vēlmēm, lai apmierinātu energoefektīvas un ilgtspējīgas būvniecības prasības.

Tāpēc esam nolēmuši atvērt interneta veikalu e-kingspan.lv , kurā varat iegādāties mūsu produktus ātri, jebkurā laikā un neizejot no mājām. Mēs ceram, ka tas apmierinās mūsu pašreizējo un turpmāko klientu vēlmes, un esam atvērti jebkādiem ieteikumiem un komentāriem, kurus var sūtīt mūsu klientu apkalpošanas nodaļai.

Jums ir nepieciešama palīdzība projekta īstenošanā...

... vai padoms par to, kādus produktus izvēlēties? Mūsu komanda pieliks visas pūles, lai nodrošinātu, ka realizācija ir pēc iespējas vienkāršāka un tiks izvēlēti atbilstoši materiāli.

Sazinieties ar mums