Gumex

Nitra (Nitra), Slovākija

Sienu elementi un plakano jumtu sistēma – spēcīga kopējā koncepcija

Riepu ražošanas uzņēmuma “Gumex” jaunajam birojam mums bija iespēja radīt pievilcīgu ēku ar iespaidīgu dizainu. Visizteiksmīgākie bija dažādi mūsu sienu elementi, piemēram, KS1000 AWP un KS1000 FH, kā arī mūsu plakano jumtu sistēma KS1000 X-Dek.

Perfektas formas divstāvu ēka jau tagad piesaista daudz uzmanības divu aktīvu ielu krustojumā. Mēs īpaši uzsvērām konstrukcijas caurredzamību. Ēkā ir veikals, noliktava un ērtas biroja telpas ar atvērtu biroja administratora zonu.

Ēkas unikālais eksterjers ar savu vieglumu ļauj tikai nojaust, cik teicamu ugunsdrošības un izolācija aizsardzību tā piedāvā papildus izsmalcinātajam dizainam.

Sendvičtipa paneļi un jumtu elementi ar pievilcīgu dizainu

Uzņēmums “Gumex”, būdams uzticams klientu sadarbības partneris, vēlējās īpaši parādīt savu atvērtību. Pasūtītājs vēlējās, lai šie aspekti būtu uzreiz pamanāmi konstrukcijā, un tā radās ideja izveidot stikla sienu, kas atradīsies blakus biroja administratoram. Telpai jābūt klientiem draudzīgai un atvērtai.

Ziemas Slovākijas Nitrā ir aukstas, un tāpēc sendvičtipa elementiem jānodrošina maksimāla siltumizolācija ap visu stikla virsmu. Turklāt sienu paneļiem jāatbilst augstākajām ugunsdrošības prasībām un jārada maksimāla drošība apmeklētājiem, darbiniekiem un arī precēm. To izdevās panākt, izmantojot mūsu ražotos sienu elementus.

Vislabākais ugunsdrošības un energoefektivitātes apvienojums

Lai izpildītu visas projekta prasības, izmantojām trīs izcilus mūsu ražotos produktus. Teicama siltumizolācija un zemas gaisa kondicionēšanas izmaksas ļāva iekļaut projektā sienu paneļus AWP ar vērtību U 0,226 W/m²K. Kopējo izcilo rezultātu veicināja arī sendvičtipa paneļi ārpusē. Nošķeltais AWP elements simbolizē uzņēmuma dinamismu un spēku, savukārt sienu paneļu sudrabaini metāliskā krāsa rada vizuālu velvi, parādot uzņēmumu “Gumex” kā spēcīgu partneri autorūpniecības nozarē. Prasmīgi izmantotie paneļi tādējādi uzsver netradicionālās vērtības un uzņēmējdarbības kultūru.

Sienu paneļi AWP pārdomātā kombinācijā ar mūsu sienu paneļiem FH rada izcilu “duetu” ugunsdrošības jomā. Sendvičtipa paneļi FH nodrošina visaugstāko ugunsizturības laiku. Abu veidu paneļi ir pieejami identiskā krāsā un profilācijā, un tāpēc to kombinācija īpaši izceļas ar saskanīgumu. Cits nozīmīgs faktors ir plakano jumtu siltumizolācija X-Dek. Dažādi “Kingspan” risinājumi ļauj īstenot daudzveidīgus projektus. No sienu paneļiem līdz jumtu elementiem ar lielisku savstarpēju saspēli izcilā un efektīvā ēkas eksterjerā.

  • Vieta:Nitra (Nitra), Slovākija
  • Uzbūvēšanas gads:2014
  • Izmantotās sistēmas:KS1000 AWP, KS1000 FH, KS1000 X-Dek
  • Apjoms:2330m2